Trainingen van Marianne Fienne

Rick van Waterschoot • 4 maart 2026

Professionele gastvrijheidstraining in Zeeland: Terneuzen Hotels traint medewerkers op eigen locatie

Bij Terneuzen Hotels staat gastvrijheid altijd centraal. Om de kwaliteit van onze dienstverlening continu te verbeteren, investeren we actief in professionele Hospitality trainingen voor onze medewerkers.
Daarom werken we al jarenlang samen met Marianne Fiene van Fiene Trainers BV, specialist in communicatie, teamontwikkeling en gastvrijheidstraining met meer dan 25 jaar ervaring.


Voordat 2026 starte trappte we in december al af met een inspirerende kick-off training voor onze teams, volledig op maat samengesteld.
De training vindt plaats op onze eigen locatie, zodat medewerkers direct in de herkenbare praktijkomgeving van het hotel kunnen leren en oefenen.
Door gebruik te maken van onze ruime faciliteiten en flexibele zalen creëren we de ideale setting voor interactief leren, rollenspellen en groepsopdrachten, precies afgestemd op de behoeften van onze teams.


Onze op maat gemaakte training richt zich specifiek op teambuilding, effectieve communicatie en gastvrijheid.
Onder begeleiding van Marianne Fiene werken onze medewerkers aan het versterken van de samenwerking binnen het team, het professioneel omgaan met gasten en het proactief handelen in diverse situaties.
Door deze gerichte aanpak dragen de trainingen direct bij aan een betere gastbeleving, hogere kwaliteit van onze dienstverlening en een hechter team.


Dankzij de jarenlange samenwerking met Fiene Trainers en de persoonlijke begeleiding kunnen wij onze medewerkers optimaal ontwikkelen en onze gasten een nóg betere ervaring bieden.

Meer over Fiene Trainers en Marianne Fiene:
πŸ”— Marianne Fiene: 
https://www.linkedin.com/in/marianne-fiene-18a14511/
πŸ”— Fiene Trainers: 
https://www.linkedin.com/company/boekholtfiene/


11 mei 2026
Sarah’s Lounge: de nieuwe stijlvolle lounge van Churchill Hotel
Neon sign that says
11 februari 2026
Bij Taste Churchill streven we elke dag naar een optimale gastenbeleving. Kwaliteit, smaak en beleving staan daarbij centraal en dat begint allemaal in de keuken. Achter elk gerecht en elke culinaire ervaring staat een gedreven keukenteam dat elke dag het beste van zichzelf geeft.
Op een neonbord staat
6 februari 2026
Waarom Taste Churchill het perfecte restaurant van Terneuzen. Wie in Terneuzen op zoek is naar een restaurant dat sfeer, kwaliteit en gastvrijheid moeiteloos samenbrengt, komt al snel uit bij Taste Churchill. Het restaurant heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een vaste waarde in Terneuzen, een plek waar
Assortment of woodworking tools on wooden planks: saw, drill, square, plane, hammer, tape measure, pencil, and nails.
19 december 2025
Bij City & Churchill Hotel streven we elke dag naar een optimale gastenbeleving. Comfort, veiligheid en kwaliteit is belangrijk en dat begint allemaal bij een goed onderhouden gebouw. Achter die gastvrijheid staat een team dat onzichtbaar, maar onmisbaar is: onze technische dienst!
Christmas tree close-up with twinkling yellow lights.
12 december 2025
Wanneer de winter over Zeeland valt en de dagen korter worden, verandert Terneuzen in een warme, sfeervolle bestemming vol gezelligheid. Denk aan knusse cafés, prachtig versierde winkelstraten, winterse activiteiten en natuurlijk onze feestelijk aangeklede hotels en restaurants, die helemaal in de kerstsfeer zijn onder
door Rick van Waterschoot 19 november 2025
Zo organiseer je een succesvol eindejaarsfeest bij Churchill Hotel
Gevallen herfstbladeren, verschillende tinten bruin en oranje, bedekken de grond.
3 oktober 2025
De Herfst is weer begonnen in het Churchill hotel en Taste Churchill!
Terneuzen Hotels receives De Groene Pluim award
23 september 2025
Terneuzen Hotels ontvangt De Groene Pluim
Een lachende vrouw zit achter een receptiebalie met bloemen in een zwarte vaas. Op de achtergrond een houten frame.
19 september 2025
Meet the Team – Marije - Receptie Medewerker
Vrouw in blazer aan de telefoon, werkend op laptop op kantoor met muurschildering van de oceaan op de achtergrond.
5 augustus 2025
Meet the Team – Carline Verhelst, Sales Coördinator
Show More